Zastal znów poległ. Fatalna passa wciąż trwa

Daniel Sawicki
93:84 takim wynikiem zakończył się niedzielny mecz naszych koszykarzy w Tarnobrzegu. Zastal uległ i fatalna passa naszego zespołu ciągle trwa.

Wydawało się, że ostatni zespół ligowej tabeli jest w zasięgu naszej drużyny. Tymczasem okazuje się, że kryzys w Zastalu jest prawdopodobnie znacznie głębszy niż by się to mogło wydawać.
Do przerwy nasi spisywali się jeszcze w miarę dobrze. Na przerwę schodzili tylko z jednopunktowym deficytem punktowym. Ale w trzeciej kwarcie gospodarze rzucili Zastalowi aż 33 pkt. Wypracowaną przewagę następnie Siarka utrzymała w ostatnich 10 minutach. Chriss Burgess i Walter Hodge to za mało...

Siarka Tarnobrzeg - Zastal Zielona Góra 93:84 (23:25, 19:16, 33:21, 18:22)