8 medali za Długoletnią Służbę dla pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Kto został wyróżniony?

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
8 medali od prezydenta za Długoletnią Służbę zostały wręczone pracownikom OSiR Krosno Odrzańskie.
8 medali od prezydenta za Długoletnią Służbę zostały wręczone pracownikom OSiR Krosno Odrzańskie. Łukasz Koleśnik
W Zamku Piastowskim w Krośnie Odrzańskim odbyła się uroczystość wręczenia medali za Długoletnią Służbę dla pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim, które zostały przyznane przez prezydenta RP.

W Krośnie Odrzańskim Dzień Kultury Fizycznej był obchodzony w szczególny sposób. W Zamku Piastowskim zorganizowano oficjalne wręczenie medali za Długoletnią Służbę dla pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Medale zostały wręczone decyzją prezydenta RP, na wniosek dyrektora OSiR.

Medale wręczali: Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak oraz Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula.

8 wyróżnionych osób z OSiR Krosno Odrzańskie

Jak tłumaczył dyrektor OSiR w Krośnie Odrzańskim, Tomasz Struk, medale są przyznawane przez prezydenta RP za wzorowe i sumienne wykonywanie obowiązków na rzecz państwa polskiego. Medale dzielą się na trzy stopnie: pierwszy stopień - za 30 lat pracy, drugi - za 20 lat pracy i trzeci - za 10 lat pracy.

Złote Medale otrzymali:

  • Kamilla Łabuć - w styczniu 2006 roku została zatrudniona na stanowisku księgowej OSiR. Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu finansami i wysokie przygotowanie merytoryczne. Cechuje ją sumienność i skrupulatność.
  • Krystyna Przezdzięk - w 1996 roku zaczęła pracę jako pracownica obsługi w OSiR w Krośnie Odrzańskim. W roku 2012 wraz z jednym z pracowników zapobiegła rozprzestrzenieniu się pożaru w hali sportowo-widowiskowej. Jest skrupulatna i zaangażowana w wykonywanie codziennych obowiązków.
  • Tadeusz Przezdzięk - od 1999 roku zatrudniony w OSiR w Krośnie Odrzańskim. Pracował na wielu stanowiskach. Kreatywny, zdyscyplinowany, dbający o dobro firmy. Zaangażowany w życie społeczne i sportowe miasta.

Srebrne Medale:

  • Krzysztof Kamiński - w 1998 roku rozpoczął pracę w krośnieńskim ośrodku sportu. Zajmował się kwestiami informatyzacji. Dobra komunikacja oraz szerokie umiejętności sprawiły, że w 2013 roku został kierownikiem hali sportowo-widowiskowej. Jego inwencja pozwoliła na znaczny rozwój technologiczny OSiR.
  • Renata Magdziak - w 2005 roku została zatrudniona w OSiR Krosno Odrzańskie na stanowisko pracownicy obsługi. Sumiennie realizuje swoje obowiązki służbowe. Angażuje się w przygotowanie przedsięwzięć sportowych i rekreacyjnych.
  • Małgorzata Staszak - w krośnieńskim ośrodku sportu pracuje od 2007 roku. Od początku jest zatrudniona jako pracownica obsługi na targowisku miejskim. Jej umiejętności interpersonalne oraz skrupulatność pozwalają na dobrą współpracę z kontrahentami i klientami OSiR, korzystającymi z pawilonów na targowisku.
  • Dorota Wyrzykowska - w 2002 roku zatrudniona jako pracownica w nowo wybudowanej hali sportowo-widowiskowej OSiR. Cechuje ją pracowitość i bardzo dobry kontakt z klientami ośrodka. Zawsze chętnie angażuje się w organizację wszelkich przedsięwzięć sportowych.

Brązowy Medal:

  • Agnieszka Uderjan - w 2007 roku zatrudniona jako pracownica obsługi w krośnieńskim OSiR. Następnie powierzono jej obowiązki inspektor do spraw kadry i płac. Jest bardzo dobrze zorganizowana i ciągle zwiększa swoje kwalifikacje, a tym samym kompetencje. Wykazuje się kreatywnością.
8 medali od prezydenta za Długoletnią Służbę zostały wręczone pracownikom OSiR Krosno Odrzańskie.

8 medali za Długoletnią Służbę dla pracowników Ośrodka Sport...

- To szczególne wyróżnienie dla osób, którzy są bardzo ważni dla każdej instytucji. Wieloletni, sumienni, solidni pracownicy, którzy są główną belką, podtrzymującą instytucję i tworzącą stabilność - mówił Wicewojewoda Lubuski, Wojciech Perczak. - Gratuluję wszystkim medalistom.

- Kultura fizyczna to coś, co nas napędza - powiedział burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula. - Dzisiaj nagrodzeni przez prezydenta zostali ludzie, którzy od lat krzewią tę kulturę fizyczną w naszym regionie. Jestem dumny, że mogę z Państwem współpracować i zawsze na Was liczyć. Za to serdecznie dziękuję!

Na koniec uroczystości odbył się mały koncert. Dla zebranych zagrał duet: wiolonczelistka Sylwia Kamzelska i gitarzysta Adam Mikulski.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie