Carina Gubin chce wrócić na zwycięskie tory, a Tęcza Krosno Odrzańskie w dobrej formie powalczy o kolejne zwycięstwo z rzędu

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Carina Gubin spróbuje przełamać passę bez zwycięstwa (nie wygrali od trzech kolejek).
Carina Gubin spróbuje przełamać passę bez zwycięstwa (nie wygrali od trzech kolejek). Cezary Konarski
Udostępnij:
Carina Gubin chce wrócić do wygrywania, ale nie będzie miała łatwego zadania w starciu z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Natomiast Tęcza Krosno Odrzańskie zamierza odnieść kolejne zwycięstwo z rzędu, pokonując Unię Kunice (Żary). Sprawdź, gdzie w weekend (6-7 listopada) warto wybrać się na mecz!

III liga

  • Carina Gubin - Gwarek Tarnowskie Góry (sobota, 13.00)
  • Warta Gorzów - MKS Kluczbork (sobota, 13.00)
  • Górnik II Zabrze - Lechia Zielona Góra (niedziela, 13.30)

IV liga

  • Budowlani Murzynowo - Polonia Słubice (sobota, 13.30)
  • Ilanka Rzepin - Pogoń Świebodzin (sobota, 13.30)
  • Lechia II Zielona Góra - Odra Nietków (sobota, 13.30)
  • Promień Żary - Czarni Browar Witnica (sobota, 13.30)
  • Spójnia Ośno Lubuskie - Korona Kożuchów (sobota, 13.30)
  • Celuloza Kostrzyn - Piast Iłowa (sobota, 13.30)
  • Dąb Sława - Przybyszów - Syrena Zbąszynek (sobota, 14.00)
  • Piast Czerwieńsk - Czarni Żagań (sobota, 14.00)
  • Stilon Gorzów - Meprozet Stare Kurowo (niedziela, 12.00)

Klasa okręgowa

Gorzów

  • Lubuszanin Drezdenko - Kosmos 78 Rudnica (sobota, 14.00)
  • Orzeł Międzyrzecz - Zieloni Lubiechnia Wielka (sobota, 14.00)
  • Piast Karnin - Polonia Lipki Wielkie (sobota, 14.00)
  • Pogoń Skwierzyna - Róża Różanki (sobota, 14.00)
  • Radowiak Drezdenko - Toroma Torzym (sobota, 14.00)
  • Stal Sulęcin - GKS Bledzew (sobota, 14.30)
  • Warta Słońsk - GKP Pszczew (sobota, 14.30)
  • Warta II Gorzów - Spartak Deszczno (niedziela, 13.30)

Zielona Góra

  • Budowlani Lubsko - Start Płoty (sobota, 13.30)
  • Chynowianka Zielona Góra - Dozamet Nowa Sól (sobota, 13.30)
  • Moczynianka Żagań - Kado Górzyn (sobota, 13.30)
  • Odra Bytom Odrzański - Alfa Jaromirowice (sobota, 13.30)
  • Pogoń Przyborów - ŁKS Łęknica (sobota, 13.30)
  • Sprotavia Szprotawa - Pogoń Wschowa (sobota, 13.30)
  • Tęcza Krosno Odrzańskie - Unia Kunice (sobota, 13.30)
  • Zorza Ochla - Błękitni Ołobok (sobota, 13.30)

Obejrzyj wideo: Zorza Ochla - Dozamet Nowa Sól. Damian Perwiński o akcji pomocy dla Nicoli Kowalewicz

Klasa A

Gorzów
Grupa I

  • Złote Piaski Dzierżów - Kasztelania Santok (sobota, 14.00)
  • Warta Wawrów - GKP Kłodawa (sobota, 14.00)
  • Iskra Gorzów - Stilon II Gorzów (sobota, 14.30)
  • KS Nowiny Wielkie - Orzeł Trzcinna (sobota, 14.30)
  • Iskra Janczewo - Fenix Ściechów (niedziela, 13.00)

Grupa II

  • Juwenia Boczów - Odra Górzyca (sobota, 14.00)
  • Mościenko Sienno - Pogoń Krzeszyce (sobota, 14.00)
  • SKP Słubice - Lubniewiczanka Lubniewice (sobota, 14.30)
  • Chrobry Drzeńsko - Zorza Kowalów (niedziela, 14.00)
  • Znicz Trzemeszno - Leśnik Lemierzyce (niedziela, 14.30)
  • FC Kursko - Zew Dąbroszyn (niedziela, 17.00)

Grupa III

  • Błękitni Dobiegniew - Łucznik Strzelce Kraj. (sobota, 14.00)
  • Delta Stare Polichno - LZS Bobrówko (sobota, 14.00)
  • Muszelka Ogardy - Noteć Stare Bielice (sobota, 14.00)
  • KS Rąpin - Noteć Górecko (niedziela, 13.00)
  • Pionier Zwierzyn - Sokół Gościm (niedziela, 13.00)
  • Lubuszanin II Drezdenko - Uran Trzebicz (niedziela, 14.00)

Zielona Góra
Grupa I

  • Sokół Dąbrówka Wlkp. - Medyk Cibórz (sobota, 14.00)
  • Victoria Szczaniec - Zorza Port 2000 Mostki (sobota, 14.00)
  • Zryw Rzeczyca - Polonia Nowe Kramsko (sobota, 14.00)
  • Pogoń II Świebodzin - Sparta Nietkowice (niedziela, 12.30)
  • Delta Smardzewo - Jedność Podmokle (niedziela, 13.30)
  • Schnug Chociule - Lech Sulechów (niedziela, 13.30)
  • Obra Trzciel - Sokół Kalsk (niedziela, 14.00)

Grupa II

  • Pogoń Wężyska - Błękitni Zabłocie (sobota, 13.30)
  • Czarni Drągowina - Sparta Mierków (sobota, 14.00)
  • Fadom Nowogród Bobrz. - KP Świdnica (sobota, 14.00)
  • Budowlani II Lubsko - Bóbr Bobrowice (niedziela, 13.30)
  • Nafta Rybaki - Drzonkowianka Racula (niedziela, 13.30)
  • Znicz Leśniów Wielki - Spartak Budachów (niedziela, 13.30)
  • Relax Grabice - Zjednoczeni Brody (niedziela, 14.00)

Grupa III

  • Cargovia Kargowa - Orzeł Szlichtyngowa (sobota, 13.30)
  • Ikar Zawada - GKS Siedlisko (sobota, 13.30)
  • Odra Klenica - Cuprum Czciradz (sobota, 13.30)
  • Piast Trzebiechów - Czarni Rudno (sobota, 13.30)
  • Sparta Łężyca - Błękitni Lubięcin (sobota, 13.30)
  • Avia Siedlnica - Mieszko Konotop (niedziela, 13.00)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - MKS Nowe Miasteczko (niedziela, 13.00)

Grupa IV

  • Orzeł Konin Żagański - Kwisa Trzebów (sobota, 13.30)
  • Płomień Czerna - KS Tomaszowo (sobota, 13.30)
  • Delta Sieniawa Żarska - Łużyczanka Lipinki Łużyckie (sobota, 14.00)
  • Iskra Małomice - Sparta Grabik (sobota, 14.00)
  • Stal Jasień - Granica Żarki Wielkie (niedziela, 13.30)
  • Zorza Brzeźnica - Czarni Przybymierz (niedziela, 14.00)

Wideo

Materiał oryginalny: Carina Gubin chce wrócić na zwycięskie tory, a Tęcza Krosno Odrzańskie w dobrej formie powalczy o kolejne zwycięstwo z rzędu - Gubin Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie