Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Młoda dziewczyna z okolic Krosna Odrzańskiego wydaje powieść erotyczną. Odważna książka zostanie wydana w przyszłym roku. Kiedy premiera?

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Kamila Andrzejak-Wasilewska na początku przyszłego roku wyda odważną książkę o tematyce erotycznej pod tytułem "Niebezpieczny trójkąt".
Kamila Andrzejak-Wasilewska na początku przyszłego roku wyda odważną książkę o tematyce erotycznej pod tytułem "Niebezpieczny trójkąt". Archiwum prywatne
Pochodzi z Krosna Odrzańskiego, mieszkała w Bytnicy. Młoda Kamila Andrzejak-Wasilewska już w lutym tego roku opowiadała o wydaniu odważnej książki erotycznej w stylu "50 Twarzy Greya". Wszystko wskazuje na to, że jej marzenia się ziszczą. I nie zamierza na tym poprzestać. Ma plany związane z wydaniem kolejnych powieści.

Młoda krośnianka, mając 20 lat napisała książkę, która kipi seksem. Rozmawialiśmy z Kamilą Andrzejak-Wasilewską w lutym. Przedstawiliśmy młodą autorkę bliżej. Dziewczyna jest bardzo otwarta, ponieważ w swojej powieści dzieli się własnymi doświadczeniami seksualnymi. Kamila opowiadała również, że jej powieść ma zostać wydana już w maju. I co ciekawe, faktycznie została! Dlaczego więc dziś mówimy o premierze w przyszłym roku?

Kamila: "Teraz książka zostanie wydana poprawnie"

Dopytujemy młodej autorki o szczegóły, dotyczące jej powieści. Ta przyznaje, że książka pojawiła się na rynku latem, czyli jak pierwotnie zakładała.

- Książka wyszła, dokładnie w lipcu. W innym wydawnictwie - opowiada Kamila. - Jednak współpraca z tamtym wydawnictwem, nie była tym, co mi obiecano i tym, z czego byłabym zadowolona. Do sprzedaży wysłano zaledwie kilka egzemplarzy mojej powieści. Po drugie: książka nie przeszła prawidłowej korekty, po trzecie: mojej powieści nie można było kupić w Empiku, nie miała premiery, ani promocji - wymienia.

21-latka przyznaje, że była bardzo podekscytowana po napisaniu książki oraz po nawiązaniu kontaktu z pierwszym wydawnictwem. - Nie myślałam racjonalnie, za wszelką cenę chciałam wydać powieść. No i wydałam - śmieje się Kamila. - Podpisałam pierwszą, lepszą umowę wydawniczą. Czułam, że spełniam marzenia. Od zawsze przecież chciałam pisać książki. Problemy zaczęły pojawiać się, gdy premiera książki ciągle się zmieniała. Potem było gorzej. Gdy myślałam, ze wszystko stracone, a moja powieść przepadła, bo przecież do tej pory prawie nikt o niej nie słyszał, pojawiło się wydawnictwo Novae Res, które postanowiło wydać moją książkę raz jeszcze. Książka, którą teraz wydaje w tym wydawnictwie, to ta sama książka, którą wydałam na wakacje. Ma jednak inny tytuł - "Niebezpieczny trójkąt", okładkę i zredagowany opis historii. Dano mi drugą szanse, z której na pewno skorzystam. Tym razem robię to tak, jak być powinno od początku.

O czym jest powieść krośnianki?

W streszczeniu powieści, która znalazła się na tylnej okładce książki czytamy: "Podczas imprezy w jednym ze szczecińskich klubów, Nikola poznaje tajemniczego bruneta, dla którego momentalnie traci głowę. I choć nie zna jego imienia i nie wie, skąd pochodzi, nie ma to dla niej żadnego znaczenia - liczy się tylko niesamowity seks, który ich połączył. Oboje obiecują sobie, że jeżeli jeszcze kiedykolwiek się spotkają, powtórzą te upojną noc. Cztery lata później, Nikola układa sobie życie z nowym mężczyzną, którego wkrótce ma poślubić. Szczęśliwie zakochana, nie podejrzewa, że przeszłość upomni się o nią i zniweczy wszystkie jej plany... Co się wydarzy, gdy owładnięty zazdrością dawny kochanek, postanowi ponownie ją zdobyć? Czy umowa, którą z nim niegdyś zawarła, pomoże jej podjąć słuszną decyzje, czy tylko skomplikuje całą sytuacje?"

To będzie seria. Kamila planuje wydać kolejne książki

Premiera książki odbędzie się 22 lutego 2021 roku. Powieść liczy ok. 500 stron. - Wkrótce zaczną pojawiać się opinie recenzentek - mówi Kamila Andrzejak-Wasilewska. - Jeśli chodzi o mnie, nie myślę na razie o tym. Po prostu odliczam dni do lutego. Wszystko na spokojnie.

Autorka powieści nie ukrywa, że będzie jej kontynuacja. I nie trzeba będzie na nią długo czekać. - Plany się nie zmieniły. Mam już skończone pozostałe części - przyznaje Kamila. - Chciałabym wydać całą powieść w 2021 roku i mam nadzieje, że mi się uda. Liczba części na razie pozostanie tajemnicą.

To będzie hit? Autorka jest tego pewna

Podobnie jak prawie rok temu, Kamila jest pewna siebie. - Wiem, że ,,Niebezpieczny trójkąt” zawładnie polskim rynkiem wydawniczym. Książka jest naprawdę dobra i mocna - podkreśla krośnianka. - Jestem tego pewna, ponieważ wydając ją ponownie, dostałam pytania, czy mam już napisane kontynuacje tej powieści. Nim wydawnictwo zechciało ją wydać, ktoś musiał ją ocenić. I została oceniona na tyle, że mnie to usatysfakcjonowało i podbudowało wartość tej książki.

Kamila Andrzejak-Wasilewska na początku przyszłego roku wyda odważną książkę o tematyce erotycznej pod tytułem "Niebezpieczny trójkąt".

Młoda dziewczyna z okolic Krosna Odrzańskiego wydaje powieść...

Blanka Lipińska pisze czwartą książkę. "To jest wielka tajemnica" (Przeambitni.pl):

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto