Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

W Lubuskich urzędach czeka praca. Są wolne etaty!

(b)
Sprawdź, w których lubuskich urzędach czeka praca >>>
Sprawdź, w których lubuskich urzędach czeka praca >>>Sławomir Mielnik / Polska Press
W Lubuskiem pojawiają się nowe oferty pracy. Urzędy wojewódzkie, inspektoraty, kuratoria oświaty, a także policja i straż graniczna poszukują nowych pracowników. Szczególnie gorąco zapraszają do aplikowania osoby z Świebodzina, Krosna Odrzańskiego, Gorzowa i Zielonej Góry.

Kto może aplikować na wolne stanowiska?

Aby ubiegać się o pracę w jednym z urzędów, kandydat musi spełniać kilka podstawowych wymagań. Przede wszystkim, musi posiadać polskie obywatelstwo, korzystać z pełni praw publicznych i cieszyć się nieposzlakowaną opinią. Dodatkowo, osoba ubiegająca się o pracę nie może być skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

W ogłoszeniach rekrutacyjnych podane są szczegółowe wymagania związane ze stanowiskiem pracy. Określony jest również zakres zadań wykonywanych na tym stanowisku, wymagane dokumenty oraz termin i miejsce ich składania. Kandydaci, którzy spełniają wymagania dodatkowe, mają większe szanse na zatrudnienie.

Proces rekrutacji w urzędach

Rekrutacja do pracy w urzędach odbywa się w kilku etapach. Po upływie terminu na składanie ofert, urząd sprawdza, którzy kandydaci spełniają wymagania formalne. Osoby spełniające te wymagania przechodzą do kolejnego etapu.

Liczba etapów naborów jest zależna od urzędu. W ramach poszczególnych naborów stosowane są różne metody i techniki oceny kandydatów. Po ostatnim etapie powstaje lista nie więcej niż pięciu osób, które spełniają wszystkie wymagania niezbędne oraz w największym stopniu wymagania dodatkowe.

Ostateczna decyzja o zatrudnieniu należy do dyrektora generalnego urzędu. To on decyduje, kto ostatecznie dołączy do zespołu.

Sprawdź, w których lubuskich urzędach czeka praca:

emisja bez ograniczeń wiekowychnarkotyki
Wideo

Strefa Biznesu: Czterodniowy tydzień pracy w tej kadencji Sejmu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: W Lubuskich urzędach czeka praca. Są wolne etaty! - Gorzów Wielkopolski Nasze Miasto

Wróć na krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto