Energetyczni biegacze na orientację z Dychowa znów pokazali się z dobrej strony na zawodach (ZDJĘCIA)

Łukasz Koleśnik
Biegacze z Energetyka znowu się postarali i zajęli wysokie lokaty.
Biegacze z Energetyka znowu się postarali i zajęli wysokie lokaty. Archiwum prywatne
Uczniowski Klub Sportowy Energetyk Dychów ponownie popisał się podczas zawodów zorganizowanych w ramach rozgrywek o Puchar Lubuski w biegach na orientację.

Organizatorem i gospodarzem drugiej rundy Pucharu Lubuskiego w biegach na orientację był klub ze Skwierzyny i tam też z powodzeniem wystartowali zawodnicy z UKS Energetyk Dychów.
Na jakich miejscach uplasowali się zawodnicy klubu z gminy Bobrowice?
W kat. K-10N następujące miejsca zajęły: Oliwia Uta (5), Karolina Łabędzka (6), Emilia Straszkiewicz (7). Julia Sieniawska była jedyną zawodniczką startującą w kat. K-12. Zajęła 2 miejsce. W kat. K-10M pobiegli Tobiasz Tracz (2), Jakub Miazgowicz (4) i Jakub Sobczyk (5). Szymon Zieliński z Energetyka wygrał w kat. M-12, za nim znalazł się Patryk Waszczuk. Z młodszych w kat. do lat 16 wystartował jeszcze Radosław Mrozowski, który znalazł się na drugim miejscu.
W kat. M-40 Marcin Sochacki wywalczył trzecią lokatę. Dwóch reprezentantów dychowskiego klubu pobiegło w kat. M-45. Tomasz Żak zwyciężył, a za nim uplasował się Mariusz Kramski. W_kategoriach M-50 i M-55 triumfował również Energetyk. W pierwszej wygrał Sławomir Elis, w drugim Jerzy Deptuła (w M-55 Adam Markowski zajął drugie miejsce). Trener klubu, Jerzy Ostojski też nie zawiódł i w kat. M-75 zwyciężył. Natomiast w kat. Open Grzegorz Łabędzki zajął drugie miejsce, a Honorata Łabędzka - czwarte.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani