Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Mieszkańcy gminy Maszewo w Google Street View. Sprawdź czy Ciebie też złapała kamera Google!

Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik
Google Street View w gminie Maszewo. Kamery Google złapały kilku mieszkańców. Czy na przestrzeni lat zmieniły się miejscowości gm. Maszewo?
Google Street View w gminie Maszewo. Kamery Google złapały kilku mieszkańców. Czy na przestrzeni lat zmieniły się miejscowości gm. Maszewo? Google Street View
Minęło już kilka lat, odkąd samochód Google przejeżdżał przez gminę Maszewo. Dzięki temu niektórzy mieszkańcy znaleźli się na Google Street View. W oczekiwaniu na kolejny przejazd "googlowskiego samochodu" zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Może znajdziesz na nich siebie!

Z kamerami Google zwiedzaliśmy już dwukrotnie Gubin oraz Krosno Odrzańskie, a także zrobiliśmy sobie wirtualną wycieczkę po miejscowościach gminy Krosno Odrzańskie oraz Gubin.

Zwracaliśmy uwagę na mieszkańców, których złapało oko kamery Google. Przyglądaliśmy się też zmianom na przestrzeni lat. Jeśli przegapiliście te galerie, to znajdziecie je poniżej:

Gmina Maszewo na Google Street View

Przeglądając zdjęcia Google Street View w miastach, łatwo natknąć się na ludzi, mieszkańców wykonujących codzienne obowiązki. W małych miejscowościach nie jest już tak prosto.

Kamery Google przejechały przez większość wiosek w gminie Maszewo. I choć zagęszczenie ludności w tym regionie jest dużo miejsce niż w miastach, to udało nam się wypatrzyć mieszkańców, którzy spacerują po ulicach, poruszają się między miejscowościami na rowerach czy wykonują remonty.

Wkrótce nowe zdjęcia z Google Street View?

Zdjęcia z Google Street View stają się coraz mniej aktualne. Jest jednak szansa, że wkrótce pojawią się nowe zdjęcia. Takich doczekał się m.in. Międzyrzecz, gdzie najnowsze zdjęcia z Google Street View zostały wykonane w 2022 roku.

Ponadto pojawiła się też informacja, że w ciągu kilku miesięcy w polskich miastach planowany jest przejazd "samochodu Google" z kamerami, który wykona objazd, podczas którego zrobi aktualne zdjęcia.

Wsie zmieniły się w ostatnich latach?

Trzeba pamiętać, że zdjęcia Google Street View nie dotyczą ostatnich dni, ani nawet miesięcy. To prawdziwa podróż w czasie. W latach 2013, 2014 i 2017 kamera Google'a pojawiała się w naszej okolicy. Może zobaczycie, co akurat robiliście kilka lat temu?

Czy miejscowości zmieniły się na przestrzeni lat ? Do gminy Maszewo trafiamy w charakterystycznym czasie, czyli w okolicach dożynek, które odbywały się w Granicach. Łatwo to zauważyć na zdjęciach.

Zobaczcie sami:

Google Street View w gminie Maszewo. Kamery Google złapały kilku mieszkańców. Czy na przestrzeni lat zmieniły się miejscowości gm. Maszewo?

Mieszkańcy gminy Maszewo w Google Street View. Sprawdź czy C...

Google Street View. Co można zobaczyć?

Google Street View to przydatna usługa w Mapach Google. Możemy dokładnie zobaczyć miejsce, do którego chcemy trafić, aby wcześniej je rozpoznać. Ale to także kopalnia wiedzy o tym, jak w ostatnich latach zmieniło się miasto.

Można sprawdzić, których sklepów już nie ma czy jak wyglądały niektóre okolice przed przebudową.
Treści Google Street View pochodzą z dwóch źródeł: dostarczają je pracownicy Google oraz współtwórcy. Dzięki ich połączonym staraniom ludzie na całym świecie mogą wirtualnie poznawać nowe miejsca, nie wychodząc z domu!

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Dni Lawinowo-Skiturowe

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na krosnoodrzanskie.naszemiasto.pl Nasze Miasto