Piłka nożna. Rozkład jazdy na weekend 2-3 października. Carina Gubin gra na wyjeździe i... jest faworytem?

Szymon Kozica
Szymon Kozica
Carina Gubin wyjeżdża do Jeleniej Góry, aby zmierzyć się z przedostatnią drużyną w tabeli III ligi.
Carina Gubin wyjeżdża do Jeleniej Góry, aby zmierzyć się z przedostatnią drużyną w tabeli III ligi. Szymon Kozica
Prezentujemy piłkarski rozkład jazdy na najbliższy weekend (2-3 października). Tylko jedna drużyna z woj. lubuskiego z III ligi gra u siebie - Lechia Zielona Góra. Carina Gubin jedzie do Jeleniej Góry. Gdzie jeszcze grają? Sprawdźcie!

III liga

  • Lechia Zielona Góra - Odra Wodzisław Śląski (sobota, 16.00)
  • Zagłębie II Lubin - Warta Gorzów (sobota, 13.00)
  • Karkonosze Jelenia Góra - Carina Gubin (sobota, 17.00)

IV liga

  • Czarni Browar Witnica - Polonia Słubice (sobota, 15.00)
  • Ilanka Rzepin - Celuloza Kostrzyn (sobota, 16.00)
  • Korona Kożuchów - Dąb Sława - Przybyszów (sobota, 16.00)
  • Stilon Gorzów - Spójnia Ośno Lubuskie (sobota, 16.00)
  • Czarni Żagań - Syrena Zbąszynek (sobota, 16.00)
  • Odra Nietków - Promień Żary (sobota, 16.00)
  • Piast Iłowa - Meprozet Stare Kurowo (sobota, 16.00)
  • Pogoń Świebodzin - Budowlani Murzynowo (sobota, 16.00)
  • Lechia II Zielona Góra - Piast Czerwieńsk (niedziela, 12.00)

Klasa okręgowa, Gorzów

  • Zieloni Lubiechnia Wielka - Radowiak Drezdenko (sobota, 15.00)
  • Lubuszanin Drezdenko - Stal Sulęcin (sobota, 16.00)
  • Polonia Lipki Wielkie - GKP Pszczew (sobota, 16.00)
  • Toroma Torzym - Orzeł Międzyrzecz (sobota, 16.00)
  • Kosmos 78 Rudnica - Pogoń Skwierzyna (sobota, 16.30)
  • Warta II Gorzów - Piast Karnin (niedziela, 11.00)
  • GKS Bledzew - Róża Różanki (niedziela, 13.00)
  • Spartak Deszczno - Warta Słońsk (niedziela, 16.30)

Obejrzyj wideo: Lechia II Zielona Góra - Meprozet Stare Kurowo 1:2 (0:1). Rzut karny dla Meprozetu

Klasa okręgowa, Zielona Góra

  • Odra Bytom Odrzański - Chynowianka Zielona Góra (sobota, 15.00)
  • Pogoń Wschowa - Pogoń Przyborów (sobota, 15.30)
  • Budowlani Lubsko - Tęcza Krosno Odrzańskie (sobota, 16.00)
  • Dozamet Nowa Sól - Kado Górzyn (sobota, 16.00)
  • ŁKS Łęknica - Sprotavia Szprotawa (sobota, 16.00)
  • Start Płoty - Zorza Ochla (sobota, 16.00)
  • Unia Kunice - Błękitni Ołobok (sobota, 16.00)
  • Alfa Jaromirowice - Moczynianka Żagań (niedziela, 15.00)

Klasa A, Gorzów
Grupa I

  • Iskra Gorzów - GKP Kłodawa (sobota, 16.00)
  • Kasztelania Santok - Stilon II Gorzów (sobota, 16.00)
  • Warta Wawrów - KS Nowiny Wielkie (sobota, 17.00)
  • Fenix Ściechów - Złote Piaski Dzierżów (niedziela, 13.00)
  • Iskra Janczewo - SHR Wojcieszyce (niedziela, 13.00)

Grupa II

  • Leśnik Lemierzyce - Pogoń Krzeszyce (sobota, 16.00)
  • Zorza Kowalów - Mościenko Sienno (sobota, 16.00)
  • Znicz Trzemeszno - Iskra Głuchowo (niedziela, 13.00)
  • Chrobry Drzeńsko - FC Kursko (niedziela, 14.00)
  • SKP Słubice - Juwenia Boczów (niedziela, 15.00)
  • Odra Górzyca - Zew Dąbroszyn (niedziela, 16.00)

Grupa III

  • Delta Stare Polichno - Lubuszanin II Drezdenko (sobota, 14.00)
  • Muszelka Ogardy - Pionier Zwierzyn (sobota, 16.00)
  • LZS Bobrówko - Zjednoczeni Przytoczna (niedziela, 13.00)
  • Łucznik Strzelce Kraj. - Uran Trzebicz (niedziela, 14.00)
  • KS Rąpin - Błękitni Dobiegniew (niedziela, 15.00)

Klasa A, Zielona Góra
Grupa I

  • Lech Sulechów - Sokół Kalsk (sobota, 16.00)
  • Medyk Cibórz - Sparta Nietkowice (sobota, 16.00)
  • Polonia Nowe Kramsko - Pogoń II Świebodzin (sobota, 16.00)
  • Sokół Dąbrówka Wlkp. - Victoria Szczaniec (sobota, 16.00)
  • Zryw Rzeczyca - Obra Trzciel (sobota, 16.00)
  • Jedność Podmokle - Zorza Port 2000 Mostki (niedziela, 15.00)
  • Delta Smardzewo - Schnug Chociule (niedziela, 16.00)

Grupa II

  • Bóbr Bobrowice - Drzonkowianka Racula (sobota, 16.00)
  • Czarni Drągowina - Budowlani II Lubsko (sobota, 16.00)
  • Fadom Nowogród Bobrz. - Znicz Leśniów Wielki (sobota, 16.00)
  • KP Świdnica - Błękitni Zabłocie (sobota, 16.00)
  • Sparta Mierków - Spartak Budachów (sobota, 16.00)
  • Relax Grabice - Nafta Rybaki (niedziela, 14.00)
  • Zjednoczeni Brody - Pogoń Wężyska (niedziela, 16.00)

Grupa III

  • Cuprum Czciradz - Cargovia Kargowa (sobota, 14.00)
  • Błękitni Lubięcin - Orzeł Szlichtyngowa (sobota, 16.00)
  • Mieszko Konotop - GKS Siedlisko (sobota, 16.00)
  • MKS Nowe Miasteczko - Czarni Rudno (sobota, 16.00)
  • Odra Klenica - Ikar Zawada (sobota, 16.00)
  • Sparta Łężyca - Piast Trzebiechów (sobota, 16.00)
  • Dąb II Sława - Przybyszów - Avia Siedlnica (niedziela, 15.00)

Grupa IV

  • Czarni Jelenin - Zorza Brzeźnica (sobota, 13.30)
  • Czarni Przybymierz - Kwisa Trzebów (sobota, 15.00)
  • Iskra Małomice - Orzeł Konin Żagański (sobota, 16.00)
  • KS Tomaszowo - Granica Żarki Wielkie (sobota, 16.00)
  • Płomień Czerna - Delta Sieniawa Żarska (sobota, 16.00)
  • Sparta Grabik - Łużyczanka Lipinki Łużyckie (niedziela, 15.00)

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie