Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Łodzi
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Łodzi podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- ZDANOWSKA Hanna Elżbieta - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 59,3% (143 862 głosów)
- WOJCIECHOWSKA VAN HEUKELOM Agnieszka Krystyna - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 22,56% (54 733 głosów)
- SZYMANOWSKA Ewa Joanna - KKW TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE: 9,27% (22 487 głosów)
- DOMAGAŁA Klaudia Ewa - KWW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY: 5,83% (14 142 głosów)
- WDZIĘCZAK Janusz Stanisław - KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI: 2,21% (5 368 głosów)
- WALISZEWSKI Jan Nikodem - KWW AKCJA NARODOWA: 0,82% (1 991 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BULAK Sebastian Dominik: pozycja 1 : 3,33% (7 673 głosów)
- GŁOWACKI Tomasz Bogdan: pozycja 2 : 3,33% (7 673 głosów)
- SELOUANE Farid: pozycja 3 : 3,33% (7 673 głosów)
- BARAŃSKA Agnieszka Julia: pozycja 4 : 3,33% (7 673 głosów)
- RUDNICKA Iwona Barbara: pozycja 5 : 3,33% (7 673 głosów)
- KUSZYŃSKA Karolina Anna: pozycja 6 : 3,33% (7 673 głosów)
- ZAWIRSKI Jacek Cezary: pozycja 7 : 3,33% (7 673 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- ANDRYSIAK Grzegorz Witold: pozycja 1 : 0,8% (1 849 głosów)
- SERAFIN Grzegorz Marek: pozycja 2 : 0,8% (1 849 głosów)
- FRANKOWSKI Janusz: pozycja 3 : 0,8% (1 849 głosów)
- ROSIAK Teresa Mirosława: pozycja 4 : 0,8% (1 849 głosów)
- ŚWIDA Agnieszka Emilia: pozycja 5 : 0,8% (1 849 głosów)
- BARTMAN Monika Wioletta: pozycja 6 : 0,8% (1 849 głosów)
- BĘDKOWSKI Marcin Wiktor: pozycja 7 : 0,8% (1 849 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PACZEŚNIAK Damian Piotr: pozycja 1 : 1,22% (2 813 głosów)
- PODMANICKI Daniel Kacper: pozycja 2 : 1,22% (2 813 głosów)
- WILKOWSKA Maja Sabina: pozycja 3 : 1,22% (2 813 głosów)
- TUŁACZ Agnieszka Aleksandra: pozycja 4 : 1,22% (2 813 głosów)
- BŁOCH Paweł Piotr: pozycja 5 : 1,22% (2 813 głosów)
- SZYMCZAK Marcin Jan: pozycja 6 : 1,22% (2 813 głosów)
- KAROLAK Aleksandra Magdalena: pozycja 7 : 1,22% (2 813 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DOMASZEWICZ Bartosz Łukasz: pozycja 1 : 8,57% (19 715 głosów)
- WALASEK Mateusz Jan: pozycja 2 : 8,57% (19 715 głosów)
- WIETESKA Agnieszka Maria: pozycja 3 : 8,57% (19 715 głosów)
- SUSNIŁO-GRUSZKA Emilia Gabriela: pozycja 4 : 8,57% (19 715 głosów)
- PASTUSZKA Dariusz Michał: pozycja 5 : 8,57% (19 715 głosów)
- HOFMOKL Oskar Stefan: pozycja 6 : 8,57% (19 715 głosów)
- KOŁECKA Izabella Barbara: pozycja 7 : 8,57% (19 715 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- SZTEMBOROWSKI Grzegorz Zbigniew: pozycja 1 : 0,13% (288 głosów)
- ROKITA Jarosław: pozycja 2 : 0,13% (288 głosów)
- KUCHARSKI Witold: pozycja 3 : 0,13% (288 głosów)
- ROGALSKA Iwona Jolanta: pozycja 4 : 0,13% (288 głosów)
- WISZNIEWSKA-CIOŁKOWSKA Aneta Konstancja: pozycja 5 : 0,13% (288 głosów)
- WALCZAK Izabela Anna: pozycja 6 : 0,13% (288 głosów)
- LICZNAR Patryk Piotr: pozycja 7 : 0,13% (288 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- BAZANIAK Rafał Piotr: pozycja 1 : 0,23% (540 głosów)
- SADOWSKI Michał Kamil: pozycja 2 : 0,23% (540 głosów)
- BIERNAT Edyta Ilona: pozycja 3 : 0,23% (540 głosów)
- SZCZECIŃSKI Artur Andrzej: pozycja 4 : 0,23% (540 głosów)
- SYMILAK Paulina Agnieszka: pozycja 5 : 0,23% (540 głosów)
- JANICKA Anna Malwina: pozycja 6 : 0,23% (540 głosów)
- PIĄTKOWSKI Krzysztof Paweł: pozycja 7 : 0,23% (540 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CIEPLUCHA Piotr Paweł: pozycja 1 : 3,37% (8 676 głosów)
- BADURA Elżbieta Jadwiga: pozycja 2 : 3,37% (8 676 głosów)
- MACIASZCZYK Maria Joanna: pozycja 3 : 3,37% (8 676 głosów)
- EMANUEL Sławomir: pozycja 4 : 3,37% (8 676 głosów)
- KAFLAK Justyna Beata: pozycja 5 : 3,37% (8 676 głosów)
- MOŃKO Anna Zdzisława: pozycja 6 : 3,37% (8 676 głosów)
- ZALECH Aleksander Wiktor: pozycja 7 : 3,37% (8 676 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- POREDA Paula: pozycja 1 : 0,94% (2 411 głosów)
- PAKOSZ Mieczysław: pozycja 2 : 0,94% (2 411 głosów)
- KUŚMIERCZYK Paulina Kamila: pozycja 3 : 0,94% (2 411 głosów)
- WIJAS Janina Jolanta: pozycja 4 : 0,94% (2 411 głosów)
- GÓRSKI Wojciech Antoni: pozycja 5 : 0,94% (2 411 głosów)
- GULIGOWSKI Andrzej Marcin: pozycja 6 : 0,94% (2 411 głosów)
- KOŁODZIEJCZYK Wojciech Jacek: pozycja 7 : 0,94% (2 411 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KRAWCZYK Katarzyna Barbara: pozycja 1 : 1,51% (3 891 głosów)
- PAWLAK Adrian Marek: pozycja 2 : 1,51% (3 891 głosów)
- KWIATKOWSKI Michał Wojciech: pozycja 3 : 1,51% (3 891 głosów)
- JÓŹWIAK Agnieszka Łucja: pozycja 4 : 1,51% (3 891 głosów)
- GUMIŃSKI Sebastian: pozycja 5 : 1,51% (3 891 głosów)
- JEDLICZKA-KOWALSKA Małgorzata Joanna: pozycja 6 : 1,51% (3 891 głosów)
- ŚWIDZIŃSKA Ewa Łucja: pozycja 7 : 1,51% (3 891 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KACPRZAK Tomasz Piotr: pozycja 1 : 8,17% (21 046 głosów)
- MAKOWSKI Krzysztof Michał: pozycja 2 : 8,17% (21 046 głosów)
- PRZYWARA Marta Paulina: pozycja 3 : 8,17% (21 046 głosów)
- GAŁKIEWICZ Magdalena Anna: pozycja 4 : 8,17% (21 046 głosów)
- BARTOSIAK-SIKORZYŃSKA Małgorzata: pozycja 5 : 8,17% (21 046 głosów)
- KUNKA Jacek Piotr: pozycja 6 : 8,17% (21 046 głosów)
- MAJCHRZAK Antonina: pozycja 7 : 8,17% (21 046 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- JANIAK Piotr Jakub: pozycja 1 : 0,14% (360 głosów)
- LENDZION Emil Jan: pozycja 2 : 0,14% (360 głosów)
- FRĄTCZAK-RODAK Monika Małgorzata: pozycja 3 : 0,14% (360 głosów)
- PIERZCHALSKA Marta Justyna: pozycja 4 : 0,14% (360 głosów)
- SIDEROWICZ Marta Gabriela: pozycja 5 : 0,14% (360 głosów)
- MAJKOWSKI Bronisław Mirosław: pozycja 6 : 0,14% (360 głosów)
- SKATULSKI Zbigniew Józef: pozycja 7 : 0,14% (360 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- ANTOSIAK Emilia Katarzyna: pozycja 1 : 0,23% (583 głosów)
- KUJAWA Przemysław: pozycja 2 : 0,23% (583 głosów)
- URBAŃCZAK-AL NAJAR Malwina Maria: pozycja 3 : 0,23% (583 głosów)
- KOCOŃ Wiktor Aleksander: pozycja 4 : 0,23% (583 głosów)
- SOBCZAK Milena Marta: pozycja 5 : 0,23% (583 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MICHALIK Marek Wojciech: pozycja 1 : 3,1% (7 993 głosów)
- MARGIEWICZ Tomasz Arkadiusz: pozycja 2 : 3,1% (7 993 głosów)
- WYPYCH Małgorzata Józefa: pozycja 3 : 3,1% (7 993 głosów)
- PRZYBYŁ Anna: pozycja 4 : 3,1% (7 993 głosów)
- BIAŁAS Teresa Bogusława: pozycja 5 : 3,1% (7 993 głosów)
- DEJNOWICZ Józef Karol: pozycja 6 : 3,1% (7 993 głosów)
- FIREK-STARCZEWSKA Monika: pozycja 7 : 3,1% (7 993 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- BEDNAREK Krzysztof Jan: pozycja 1 : 0,79% (2 025 głosów)
- HEJNIAK Sebastian Patryk: pozycja 2 : 0,79% (2 025 głosów)
- SKOCZYŃSKA Agnieszka: pozycja 3 : 0,79% (2 025 głosów)
- MISZTAL Anna: pozycja 4 : 0,79% (2 025 głosów)
- WOŹNIAKOWSKA Grażyna: pozycja 5 : 0,79% (2 025 głosów)
- BOGULSKI Franciszek: pozycja 6 : 0,79% (2 025 głosów)
- GOSŁAWSKI Robert Kacper: pozycja 7 : 0,79% (2 025 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GRZESZCZYK Marta Katarzyna: pozycja 1 : 1,22% (3 135 głosów)
- KACZKOWSKA Anna Magdalena: pozycja 2 : 1,22% (3 135 głosów)
- SITNICKI Michał Dawid: pozycja 3 : 1,22% (3 135 głosów)
- MACANDER Adam Maciej: pozycja 4 : 1,22% (3 135 głosów)
- ŁOMPIEŚ Jakub Krzysztof: pozycja 5 : 1,22% (3 135 głosów)
- KORZEKWA Grzegorz Bartłomiej: pozycja 6 : 1,22% (3 135 głosów)
- ŁUNIEWSKA-BURY Jolanta: pozycja 7 : 1,22% (3 135 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- GOŁASZEWSKI Marcin Łukasz: pozycja 1 : 8,92% (22 998 głosów)
- KĘPKA Karolina Izabela: pozycja 2 : 8,92% (22 998 głosów)
- WŁODARCZYK Maja Iga: pozycja 3 : 8,92% (22 998 głosów)
- ŻURAW Elżbieta Małgorzata: pozycja 4 : 8,92% (22 998 głosów)
- PRZYBYŁA Mariusz: pozycja 5 : 8,92% (22 998 głosów)
- BUGAJSKI Marcin Andrzej: pozycja 6 : 8,92% (22 998 głosów)
- NOSOWICZ Marek: pozycja 7 : 8,92% (22 998 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- WOLSKI Piotr Zbigniew: pozycja 1 : 0,15% (380 głosów)
- MAKOWSKI Marcin Mariusz: pozycja 2 : 0,15% (380 głosów)
- NALEPA Piotr Edward: pozycja 3 : 0,15% (380 głosów)
- BEDYNIAK-SIEWIERSKA Izabela: pozycja 4 : 0,15% (380 głosów)
- ERT-EBERDT Joanna: pozycja 5 : 0,15% (380 głosów)
- CZERWONIUK Joanna Ewa: pozycja 6 : 0,15% (380 głosów)
- SZEWCZYK Eligiusz Tadeusz: pozycja 7 : 0,15% (380 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- FOKSIŃSKA-BOGUSZEWSKA Maria Jolanta: pozycja 1 : 0,17% (440 głosów)
- DOBROWOLSKI Radosław Krzysztof: pozycja 2 : 0,17% (440 głosów)
- MIKOSIK-PRUŚ Joanna Maria: pozycja 3 : 0,17% (440 głosów)
- GASZTKOWIAK Maurycy Tomasz: pozycja 4 : 0,17% (440 głosów)
- HELLER Tomasz Jerzy: pozycja 5 : 0,17% (440 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- MARZEC Radosław: pozycja 1 : 3,65% (8 581 głosów)
- KARDAS-KAZIMIERSKA Paulina Marianna: pozycja 2 : 3,65% (8 581 głosów)
- MIELCZAREK Piotr Jakub: pozycja 3 : 3,65% (8 581 głosów)
- DULUK Barbara: pozycja 4 : 3,65% (8 581 głosów)
- ŻAK Krzysztof Andrzej: pozycja 5 : 3,65% (8 581 głosów)
- FIRKOWSKI Piotr Andrzej: pozycja 6 : 3,65% (8 581 głosów)
- KUSKOWSKA Elżbieta Maria: pozycja 7 : 3,65% (8 581 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- PALIWODA Bartłomiej: pozycja 1 : 0,8% (1 890 głosów)
- PAPROCKI Nikolas Adam: pozycja 2 : 0,8% (1 890 głosów)
- KURCZYŃSKA-STRZELECKA Sonia Małgorzata: pozycja 3 : 0,8% (1 890 głosów)
- ZIĘTARA Mariusz: pozycja 4 : 0,8% (1 890 głosów)
- ANDRYSIAK Beata Maria: pozycja 5 : 0,8% (1 890 głosów)
- GIORDANO Wiktoria: pozycja 6 : 0,8% (1 890 głosów)
- WIJAS Michał Adam: pozycja 7 : 0,8% (1 890 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- WOŁKOWSKA Justyna Joanna: pozycja 1 : 1,2% (2 828 głosów)
- FRONCZAK Adam Edmund: pozycja 2 : 1,2% (2 828 głosów)
- KĘPIŃSKI Adam Bartosz: pozycja 3 : 1,2% (2 828 głosów)
- MILO-CERTA Anna: pozycja 4 : 1,2% (2 828 głosów)
- SŁAWIŃSKA-RYSZKA Jolanta: pozycja 5 : 1,2% (2 828 głosów)
- WIADEREK Filip Tomasz: pozycja 6 : 1,2% (2 828 głosów)
- GAJDA Wiktoria Brygida: pozycja 7 : 1,2% (2 828 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- WIECZOREK Adam Piotr: pozycja 1 : 8,29% (19 496 głosów)
- SETNIK Paulina: pozycja 2 : 8,29% (19 496 głosów)
- HENCZ Marcin Krzysztof: pozycja 3 : 8,29% (19 496 głosów)
- STEFANOWSKI Mikołaj Mirosław: pozycja 4 : 8,29% (19 496 głosów)
- ŚCIBOR Kamila Beata: pozycja 5 : 8,29% (19 496 głosów)
- MATEJAS Urszula: pozycja 6 : 8,29% (19 496 głosów)
- BILSKA Beata Emilia: pozycja 7 : 8,29% (19 496 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- ANTKIEWICZ Dariusz Paweł: pozycja 1 : 0,1% (245 głosów)
- FREY Beata Anna: pozycja 2 : 0,1% (245 głosów)
- NAJDER Anna Pelagia: pozycja 3 : 0,1% (245 głosów)
- WÓJCIK Jan Stanisław: pozycja 4 : 0,1% (245 głosów)
- KOWALSKA Halina: pozycja 5 : 0,1% (245 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- WDZIĘCZAK Janusz Stanisław: pozycja 1 : 0,31% (732 głosów)
- STACHURSKA Adriana: pozycja 2 : 0,31% (732 głosów)
- WYRZYKOWSKI Kamil Leszek: pozycja 3 : 0,31% (732 głosów)
- KOWALEWSKA Anna Barbara: pozycja 4 : 0,31% (732 głosów)
- PLUSKOTA-GAJEWSKA Barbara: pozycja 5 : 0,31% (732 głosów)
- ĆWIRZEŃ Michał Igor: pozycja 6 : 0,31% (732 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- BUCHALI Marcin Ryszard: pozycja 1 : 2,84% (7 431 głosów)
- MARKWANT Rafał Artur: pozycja 2 : 2,84% (7 431 głosów)
- ZDROJEWSKA-STURLIS Katarzyna: pozycja 3 : 2,84% (7 431 głosów)
- ADAMIAK Paweł Henryk: pozycja 4 : 2,84% (7 431 głosów)
- OŁUBEK Elżbieta: pozycja 5 : 2,84% (7 431 głosów)
- SIBIŃSKA Barbara Teresa: pozycja 6 : 2,84% (7 431 głosów)
- PAWLAK Elżbieta Irena: pozycja 7 : 2,84% (7 431 głosów)
- DONATOWICZ Andrzej Franciszek: pozycja 8 : 2,84% (7 431 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- DOMAGAŁA Klaudia Ewa: pozycja 1 : 0,91% (2 390 głosów)
- GNIOTEK Jakub Adam: pozycja 2 : 0,91% (2 390 głosów)
- PIOTROWSKA Karolina Ewa: pozycja 3 : 0,91% (2 390 głosów)
- KOZAK Michalina: pozycja 4 : 0,91% (2 390 głosów)
- METRYCKA Jolanta Teresa: pozycja 5 : 0,91% (2 390 głosów)
- WOŹNIAK Jan Janusz: pozycja 6 : 0,91% (2 390 głosów)
- KASZYŃSKA Weronika Patrycja: pozycja 7 : 0,91% (2 390 głosów)
- JEDLIŃSKI Kamil Ireneusz: pozycja 8 : 0,91% (2 390 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- NYKIEL Kosma Witold: pozycja 1 : 1,71% (4 488 głosów)
- NIZIOŁEK-JANIAK Urszula Edyta: pozycja 2 : 1,71% (4 488 głosów)
- URBAŃCZYK Martyna Natalia: pozycja 3 : 1,71% (4 488 głosów)
- KWIECIEŃ Łukasz: pozycja 4 : 1,71% (4 488 głosów)
- BIAŁEK-KACPRZYCKA Renata Bożena: pozycja 5 : 1,71% (4 488 głosów)
- DOBROWOLSKA Julia Ewelina: pozycja 6 : 1,71% (4 488 głosów)
- BASA Janusz Kazimierz: pozycja 7 : 1,71% (4 488 głosów)
- DUSZCZENKO Damian Jakub: pozycja 8 : 1,71% (4 488 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MOSKWA-WODNICKA Małgorzata: pozycja 1 : 6,75% (17 683 głosów)
- RACZKOWSKI Damian Łukasz: pozycja 2 : 6,75% (17 683 głosów)
- BUDZIŃSKA Joanna: pozycja 3 : 6,75% (17 683 głosów)
- CHOJNACKA-DURAJ Justyna Maria: pozycja 4 : 6,75% (17 683 głosów)
- KIELER Arkadiusz Jarosław: pozycja 5 : 6,75% (17 683 głosów)
- FRĄTCZAK Piotr Andrzej: pozycja 6 : 6,75% (17 683 głosów)
- SIWAK Roman Jerzy: pozycja 7 : 6,75% (17 683 głosów)
- OLEJNICZAK Michał Andrzej: pozycja 8 : 6,75% (17 683 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- WALISZEWSKI Jan Nikodem: pozycja 1 : 0,13% (347 głosów)
- PACIEJEWSKI Radosław Adrian: pozycja 2 : 0,13% (347 głosów)
- SMOLIŃSKI Adam Karol: pozycja 3 : 0,13% (347 głosów)
- MATYSIAK Anna Lucyna: pozycja 4 : 0,13% (347 głosów)
- CIPISZEWSKA Marta Ewa: pozycja 5 : 0,13% (347 głosów)
- KĄPIŃSKI Radosław Paweł: pozycja 6 : 0,13% (347 głosów)
- CZAJKOWSKA-SARNIK Danuta: pozycja 7 : 0,13% (347 głosów)
- ANDRUSZKIEWICZ Mateusz Jakub: pozycja 8 : 0,13% (347 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- JÓZEFOWICZ Bartłomiej Jan: pozycja 1 : 0,2% (520 głosów)
- PEREK-JURA Monika Agnieszka: pozycja 2 : 0,2% (520 głosów)
- SKOCZYLAS Barbara Bogusława: pozycja 3 : 0,2% (520 głosów)
- OSTRÓŻKA Karol Piotr: pozycja 4 : 0,2% (520 głosów)
- LEWIŃSKI Damian Stanisław: pozycja 5 : 0,2% (520 głosów)
- MIGASIŃSKA Bożena Stanisława: pozycja 6 : 0,2% (520 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 6
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TOMASZEWSKI Włodzimierz: pozycja 1 : 3,13% (8 871 głosów)
- ANIELAK Tomasz Lucjan: pozycja 2 : 3,13% (8 871 głosów)
- KACZMARSKA Izabela Monika: pozycja 3 : 3,13% (8 871 głosów)
- KASZAŃSKA-RAPACZ Miriam Dorota: pozycja 4 : 3,13% (8 871 głosów)
- KAŹMIERCZAK Adam Marek: pozycja 5 : 3,13% (8 871 głosów)
- MIKOŁAJCZYK Dorota Maria: pozycja 6 : 3,13% (8 871 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- ZYGMUNCIAK Adam: pozycja 1 : 0,69% (1 943 głosów)
- JASKUŁA Jarosław Sambor: pozycja 2 : 0,69% (1 943 głosów)
- LIPCZYK Krzysztof Gniewomir: pozycja 3 : 0,69% (1 943 głosów)
- KWASKIEWICZ Szymon: pozycja 4 : 0,69% (1 943 głosów)
- GRABOWSKA Lidia Anna: pozycja 5 : 0,69% (1 943 głosów)
- GLINKA Sylwia Wiesława: pozycja 6 : 0,69% (1 943 głosów)
- TOMASSY Jolanta: pozycja 7 : 0,69% (1 943 głosów)
- KSIĄŻKIEWICZ Janusz Remigiusz: pozycja 8 : 0,69% (1 943 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DYBA-BOJARSKI Bartłomiej Waldemar: pozycja 1 : 1,15% (3 242 głosów)
- BOCZKOWSKA Magdalena Anna: pozycja 2 : 1,15% (3 242 głosów)
- BUŁAWA Michał Konstanty: pozycja 3 : 1,15% (3 242 głosów)
- BORKOWSKI Adam: pozycja 4 : 1,15% (3 242 głosów)
- LAZARI Anna Natalia: pozycja 5 : 1,15% (3 242 głosów)
- MICHALSKA Ewa Julita: pozycja 6 : 1,15% (3 242 głosów)
- WŁODARCZYK Krzysztof Wojciech: pozycja 7 : 1,15% (3 242 głosów)
- KRYSIAK-DUSZCZENKO Wioleta Magdalena: pozycja 8 : 1,15% (3 242 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZDANOWSKA Hanna Elżbieta: pozycja 1 : 7,63% (21 608 głosów)
- MASŁOWSKI Marcin Rafał: pozycja 2 : 7,63% (21 608 głosów)
- BUJNOWICZ-ZELT Ewa Agnieszka: pozycja 3 : 7,63% (21 608 głosów)
- BARTCZAK Elżbieta Barbara: pozycja 4 : 7,63% (21 608 głosów)
- FRĄCZAK Tomasz: pozycja 5 : 7,63% (21 608 głosów)
- SKONIECZKA Katarzyna: pozycja 6 : 7,63% (21 608 głosów)
- ŻEBROWSKA Joanna Anna: pozycja 7 : 7,63% (21 608 głosów)
- RAKOWSKI Maciej Bogusław: pozycja 8 : 7,63% (21 608 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- ANDRZEJEWSKI Miłosz Klemens: pozycja 1 : 0,15% (423 głosów)
- JANKOWSKI Piotr Robert: pozycja 2 : 0,15% (423 głosów)
- HAŁADZIŃSKI Janusz: pozycja 3 : 0,15% (423 głosów)
- PLICHA Mariusz Piotr: pozycja 4 : 0,15% (423 głosów)
- SZTEMBOROWSKA Joanna Małgorzata: pozycja 5 : 0,15% (423 głosów)
- SMOLIŃSKA Anna: pozycja 6 : 0,15% (423 głosów)
- STEFAŃSKA Krystyna: pozycja 7 : 0,15% (423 głosów)
- STELMACH Mateusz Gniewomir: pozycja 8 : 0,15% (423 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- AL NAJAR Mateusz Nabeel: pozycja 1 : 0,61% (1 726 głosów)
- KRZYSZTOFIK Jakub Jan: pozycja 2 : 0,61% (1 726 głosów)
- KRUPA Justyna Monika: pozycja 3 : 0,61% (1 726 głosów)
- SZOPA Hubert Jarosław: pozycja 4 : 0,61% (1 726 głosów)
- RĘKIEWICZ Adriana Ewa: pozycja 5 : 0,61% (1 726 głosów)
- KAWKA Justyna Marzena: pozycja 6 : 0,61% (1 726 głosów)
- JASIŃSKI Konrad: pozycja 7 : 0,61% (1 726 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 7
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- STASIAK Krzysztof Maciej: pozycja 1 : 3,53% (7 476 głosów)
- RASAŁA Iwona Maja: pozycja 2 : 3,53% (7 476 głosów)
- STAROSTA Piotr Mirosław: pozycja 3 : 3,53% (7 476 głosów)
- KEPLER Sandra Eugenia: pozycja 4 : 3,53% (7 476 głosów)
- STRZELCZYK Katarzyna Joanna: pozycja 5 : 3,53% (7 476 głosów)
- WARSZAKOWSKA Aleksandra Anna: pozycja 6 : 3,53% (7 476 głosów)
- TARCZYŃSKI Michał Jerzy: pozycja 7 : 3,53% (7 476 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- KICOWSKI Przemysław Patryk: pozycja 1 : 0,97% (2 051 głosów)
- SAMSON Emilia Joanna: pozycja 2 : 0,97% (2 051 głosów)
- ŁYSONIEWSKA Katarzyna Anna: pozycja 3 : 0,97% (2 051 głosów)
- KORJAT Łukasz Michał: pozycja 4 : 0,97% (2 051 głosów)
- WIJAS Sylwester Jacek: pozycja 5 : 0,97% (2 051 głosów)
- NIEDŹWIEDZKI Krzysztof Tadeusz: pozycja 6 : 0,97% (2 051 głosów)
- MACIEJEWSKA-FRĄCALA Beata Maria: pozycja 7 : 0,97% (2 051 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- MAJEWSKI Eugeniusz Paweł: pozycja 1 : 1,24% (2 625 głosów)
- LEŚNIAK Hubert Rafał: pozycja 2 : 1,24% (2 625 głosów)
- KĘPIŃSKA Alicja Anna: pozycja 3 : 1,24% (2 625 głosów)
- BOREK Maria Bogusława: pozycja 4 : 1,24% (2 625 głosów)
- PILARSKI Piotr Wojciech: pozycja 5 : 1,24% (2 625 głosów)
- BŁASZCZYK Justyna Joanna: pozycja 6 : 1,24% (2 625 głosów)
- ANIMASHAUN Izabela: pozycja 7 : 1,24% (2 625 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PUSTELNIK Adam Aleksander: pozycja 1 : 7,98% (16 882 głosów)
- WACHOWSKA Katarzyna Marianna: pozycja 2 : 7,98% (16 882 głosów)
- PAWLAK Robert Ryszard: pozycja 3 : 7,98% (16 882 głosów)
- HUBERT Bogusław: pozycja 4 : 7,98% (16 882 głosów)
- HAMCZYK Marcelina: pozycja 5 : 7,98% (16 882 głosów)
- SAWICKA-KACPRZAK Monika Maria: pozycja 6 : 7,98% (16 882 głosów)
- WALICKI Władysław Kazimierz: pozycja 7 : 7,98% (16 882 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA:
- ADAMOWICZ Anna: pozycja 1 : 0,15% (316 głosów)
- SZAŁOWSKI Jan: pozycja 2 : 0,15% (316 głosów)
- GRZYB Barbara: pozycja 3 : 0,15% (316 głosów)
- WILCZYŃSKA Danuta Zofia: pozycja 4 : 0,15% (316 głosów)
- NEUMANN Adrian: pozycja 5 : 0,15% (316 głosów)
- SARNIK Paweł Kazimierz: pozycja 6 : 0,15% (316 głosów)
- KOMINIAK Bartłomiej: pozycja 7 : 0,15% (316 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA ENERGIA ŁODZI:
- ZWOLIŃSKI Dariusz Andrzej: pozycja 1 : 0,58% (1 238 głosów)
- KACPROWSKA Anna: pozycja 2 : 0,58% (1 238 głosów)
- TOMA Paweł Arkadiusz: pozycja 3 : 0,58% (1 238 głosów)
- RUTKOWSKA Kamila Kinga: pozycja 4 : 0,58% (1 238 głosów)
- ANTOSIAK Marcin Jerzy: pozycja 5 : 0,58% (1 238 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?